Faq czyli najczęściej zadawane pytania

Jak do Państwa dojechać?

Gabinet znajduje się W Zamościu przy ulicy Partyzantów 74. Mapkę dojazdu znajdą Państwo w sekcji kontakt.

Jaki jest czas oczekiwania na wizytę?

Terminy nie są odległe, wynoszą maksymalnie kilka dni. W celu umówienia wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt.

Czy można u Państwa płacić kartą?

Niestety, na ten moment rozliczamy się jedynie za pomocą gotówki.

Dzień dobry. Bolą/i mnie plecy/szyja/bark a słyszałem, że u Państwa można skorzystać z masażu.

Owszem, w naszej ofercie znajduje się szeroka gama masaży – głownie relaksacyjnych.  Jednak w przypadku tego typu problemów zapraszamy na wizytę. Przeprowadzimy dokładny wywiad i badanie. Na podstawie zebranych danych oraz po zapoznaniu się z ewentualną dokumentacją medyczną, zaproponujemy odpowiednie, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb leczenie. W naszej pracy korzystamy z wielu metod, nie ograniczamy się tylko do masażu.

Ile trwa wizyta w Państwa gabinecie?

Wszystko zależy z jakich zabiegów chcą Państwo skorzystać. Jedna wizyta może trwać zarówno 30 minut jak i ponad 2 godziny.

Czy w ramach rehabilitacji realizują Państwo skierowania na NFZ?

Szanujemy czas i pieniądze naszych Pacjentów, dlatego wykonujemy jedynie prywatne zabiegi oparte na najskuteczniejszych metodach fizjoterapeutycznych a nie wykonujemy mało skutecznej fizykoterapii (laser, magnetronik itp), ani żadnych zabiegów refundowanych przez NFZ.

Czy przyjeżdżają Państwo do domu pacjenta/klienta?

Tak, w przypadku rehabilitacji domowej istnieje taka możliwość. Przyjeżdżamy do Państwa z własnym stołem i wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Cena usługi jest wtedy odpowiednio wyższa co wynika z dojazdu do pacjenta/klienta i kosztami z tym związanymi.

Jak przygotować się do zabiegów w Państwa gabinecie?

Korzystając z usług w naszym gabinecie zapewniamy Państwu wszystko co potrzebne do danego zabiegu. Jedynie w ramach usług fizjoterapeutycznych (wywiad, badanie i terapia) bardzo prosimy o zabranie ze sobą luźnego, nie krępującego podczas badania i terapii stroju oraz wszelkiej posiadanej dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia.